Який відкрити бізнес за 1000 доларів в Україні?

автор administrator
бизнес за 1000 долларов

Багато молодих підприємці цікавляться, чи реально відкрити бізнес з початковим капіталом 1000 доларів? Якщо говорити про невеликі, але досить перспективні стартапи, даної суми цілком достатньо для реалізації багатьох ідей. Звичайно ж, щомісячний прибуток від такого проекту буде менш вражаючим у порівнянні з прибутком від великого виробництва. Однак у відсотковому співвідношенні «стартовий капітал \ прибуток» багато малих стартапів нерідко виявляються більш рентабельними.

Навіть якщо врахувати, що нова справа зазнає невдачі, психологічно змиритися з втратою порівняно невеликої суми набагато простіше. Саме тому експерти радять починати будувати бізнес за 1000 доларів або менше. Поступово, набуваючи досвіду і зміцнивши свою матеріальну базу, можна розвивати вже існуючий проект або паралельно створити новий і більш масштабний. Пропонуємо ознайомитися з найактуальнішими пропозиціями цього року.

  • Виробництво лего-цегли. Даний вид будівельного матеріалу набуває все більшої затребуваності, завдяки простоті роботи з ним і надійності. Для придбання формовочно-пресувального обладнання (верстату) знадобиться від 200 до 450 $, в залежності від моделі. Купівля б\в верстату або його оренда обійдеться ще дешевше. Вартість бетономішалки починається від 150 $, для придбання цементу та інших матеріалів також знадобиться відносно невелика сума. Гроші, що залишилися, рекомендується витратити на рекламу, адже мало виготовити лего-цеглу – її потрібно вигідно та швидко продати. В середньому при повному виробничому завантаженні окупність проекту складе 1-2 місяці.
  • Продаж по франшизі. Дана бізнес ідея до 1000 доларів приваблює суттєвими перевагами. Це можливість швидкого старту, вже перевірена надійність і рентабельність бізнес-моделі і, звичайно ж, відомість торгової марки. Всі обов’язки по прогнозуванню стану ринку, розрахунку окупності та підбору локації покладаються на продавця. В Україні даний вид заробітку стає все більш популярним. До відомих проектів можна віднести: мережу будинків кави «Шоколадниця», автомийки «Royal Carwash», піцерії «Celentano», а також – численних представників європейських брендів одягу, взуття та парфумерії.
  • Агенція рекрутингу. Незважаючи на велику кількість сайтів по підбору роботи, дана послуга продовжує залишатися актуальною. Дуже часто підбір персоналу передбачає необхідність тестування, проведення особистих співбесід і т.д. У штаті компаній не завжди присутня людина, яка здатна професійно займатися рекрутинговою діяльністю. З огляду на те, що послуги такого фахівця потрібні досить рідко, оптимальним рішенням стане запросити незалежного рекрутера, на умовах аутсорсингу. Для початку підприємницької діяльності не обов’язково орендувати офіс, однак варто подбати про створення та поповнення бази даних роботодавців. Також необхідно створити свій сайт і активно просувати його в інтернеті. Поряд з вітчизняними компаніями можлива співпраця з іноземними роботодавцями. Слід враховувати, що для роботи в сфері міжнародного рекрутингу необхідне знання іноземних мов – англійської, польської, китайської тощо.
  • Люксова комісіонка. Магазин елітного одягу б\в класу «люкс» – це вдалий бізнес на 1000 доларів. Дану суму можна вкласти в оренду невеликого приміщення або ж у створення та просування сайту в інтернеті. Кожна продана річ буде приносити вам комісію та сприяти розширенню цільової аудиторії. Беззаперечною перевагою стане здатність продавця розбиратися в речах, а також – володіння основами SMM-менеджменту. Багато комерсантів починають подібні стартапи в інтернеті, а вже пізніше переходять до оренди приміщень. Крім одягу можна займатися продажем взуття, аксесуарів і побутової техніки, що були у вжитку.
  • Виготовлення кисневих коктейлів. Такий напій не тільки корисний і смачний, але й має ефектний вигляд. Для його приготування мінеральну воду з сиропом або фруктовий сік за допомогою спеціального обладнання насичують киснем, в результаті чого утворюється величезна, солодка шапка з піни. Продаж таких тонізуючих напоїв актуальний для курортних міст, розважальних центрів, спортивних залів і т.п. У літню пору можна розташувати пересувний кіоск біля парків відпочинку, дитячих майданчиків, дошкільних та шкільних установ. Середня вартість кисневого концентратора становить близько 500 $, кисневого міксера – в районі 150 $. Якщо мова йде про пересувну торгівельну точку, рекомендується також придбати універсальний візок з акумуляторами, які здатні працювати до 6 годин. Такий бізнес з вкладенням 1000 доларів буде більш рентабельним в курортних зонах і великих туристичних містах.
  • Оренда будівельних інструментів. Нерідко у багатьох виникає необхідність короткочасного використання будівельних інструментів або обладнання. Вирішенням проблеми стане договір оренди. Це також єдиний варіант для тих, хто поки не має коштів для придбання власного обладнання. Для роботи пункту прокату досить компактного приміщення (його цілком здатен замінити гараж). Для реалізації стартапу потрібно придбати новий або ж бувший у вжитку (але в хорошому стані) інструмент. До популярних видів інструменту можна віднести: перфоратор, дриль, електричний лобзик, пилку-болгарку і т.п. Великою популярністю в мегаполісах користуються також будівельні ліси, бетономішалки тощо.
  • Розведення «весільних» голубів. Вже стало доброю традицією випускання голубів під час проведення виїзних весільних церемоній. Розведення декоративних голубів – нескладний бізнес з 1000 доларів, який підійде для дачників або сільських жителів. Для утримання пернатих необхідно обладнати вольєр або купити готові клітки. Середня ціна пари птахів складає близько 300 $, для облаштування вольєру знадобиться близько 500 $. У столиці та великих містах вартість оренди одного птаха на торжество становить 4-6 $. Підприємець може самостійно зайнятися пошуком клієнтів або укласти договір з весільною агенцією. При налагодженому бізнесі «чистий» щомісячний прибуток з однієї пари птахів становить кілька сотень доларів. Крім весіль оренду голубів можна запропонувати власникам фотоательє для проведення сесій на природі.

Бізнес ідеї на 1000 доларів відрізняються різноманітністю та практичністю, завдяки чому кожен комерсант-початківець має можливість підібрати вдалий варіант власної справи. Можливо, не всі з них здатні вразити креативом і оригінальністю, проте дані ідеї вже успішно апробовані в умовах вітчизняного ринку.

0 комментарий
0

Оставить комментарий