Топ 8 бізнес ідей з Європи для старта в 2020 році

автор administrator
бизнес идеи с Европы

Топ бізнес ідей з Європи в 2020 році

Нові, оригінальні бізнес ідеї з Європи все частіше привертають увагу українських підприємців. Використання вільної ніші ринку є беззаперечною перевагою, що дозволяє почати власну справу без високої конкуренції. З іншого боку, дані стартапи вже успішно апробовані іноземними бізнесменами. Це є вагомим доказом «життєздатності» таких починань, а також допомагає врахувати помилки західних комерсантів і не повторити їх.

Пропонуємо вам найбільш затребувані бізнес ідеї з Європи і Америки, які є актуальними в цьому році:

  • Кол-центр: послуга аутсорсингу. Організація колл-центру для обслуговування великої торговельної компанії допоможе своєчасно підтримувати зворотний зв’язок з покупцями, інформувати про появу нових товарів і послуг. Для втілення проекту в життя знадобиться орендувати приміщення та придбати мінімальний набір комп’ютерної техніки, а також відповідні програми. Для кол-центру необхідна організація багатоканального телефонного зв’язку та єдиний номер. За словами експертів, незважаючи на значні початкові вкладення, мінімальний час і гарна динаміка окупаємості даного стартапу б’є рекорди.
  • Смачні букети. Універсальний і дотепний подарунок сподобається будь-якому винуватцеві торжества. Дедалі популярнішими стають пивні набори для чоловіків, у вигляді викладки навколо пляшки фірмового напою різноманітних закусок – сиру сулугуні, сирокопченої ковбаси, в’яленої риби. Для дівчат підійдуть стильні букети з цукерок або крихітних плюшевих ведмедиків. Малюки будуть у захваті від іграшок, зроблених з солодощів. Альтернативою можуть стати букети з грошових купюр або стилізовані «торти» з памперсів для новонароджених. Поступово ця бізнес ідея з Європи набуває все більшого поширення в Україні.
  • Агрегатор подарунків. Створення спеціального додатку «Zola» викликало справжній фурор серед європейців. За допомогою агрегатора можна швидко підібрати весільний подарунок, будучи впевненим в його бажаності та доцільності. Тут молодята мають можливість самостійно вибрати дійсно необхідні майбутній сім’ї речі. Після цього гостям залишається лише оплатити замовлення. Сучасні українські айтішники вважаються одними з найбільш талановитих в світі, тому розробка вітчизняного аналогу доступна багатьом профі. Для початку можна створити більш простий додаток, адже запуск повноцінного стартапу вимагає значних капіталовкладень. Крім весільних подарунків рекомендуємо зосередитися на універсальних презентах до Дня народження, новосілля і т.п.
  • Переробка рослинної продукції. Поява даної бізнес ідеї 2019 з Європи вже дала старт декільком вітчизняним проектам, проте послуга ще не отримала широкого розповсюдження. Співпраця з великими супермаркетами робить можливою покупку овочів і фруктів за мінімальною вартістю. Йдеться про продукцію з вичерпаним терміном зберігання або ту, що має невеликі візуальні дефекти. Переробка сировини на соки, джеми, заморожені фруктові та овочеві суміші економічно дуже вигідна. При цьому мова йде про дійсно якісні плоди, які незначною мірою втратили свій товарний вигляд. Як правило, супермаркети просто викидають такий товар, тому будуть готові продати сировину за доступною ціною.
  • Зелений туризм. Екологічний і недорогий відпочинок на лоні природи знаходить все більше прихильників серед жителів мегаполісів. Багатьох городян приваблює проживання в затишному сільському будиночку, організація наметового містечка або навіть невелике «село» з куренів. Прогулянки по мальовничих місцях, купання та риболовля в кристально чистих водоймах викличуть позитивні емоції та допоможуть гостям відпочити від міської метушні. Як правило, в глибинку вирушають прихильники екстриму, тому їх вимоги до організації комфорту будуть мінімальним. Це відмінний варіант бізнес ідеї з Європи 2020 року, яка підійде сільським жителям і розрахована на мінімальні вкладення. В якості додаткової послуги доцільно запропонувати прокат рибальського приладдя, пляжних лежаків і парасольок, кошиків для збору грибів тощо.
  • Продаж корпоративних ароматів. Останнім часом серед іноземних компаній стало популярним використання одного, певного аромату у всіх торгових точках або офісах корпорації. На підсвідомому рівні даний запах починає асоціюватися у людини з конкретним брендом. За допомогою нестандартного маркетингового прийому з’являється шанс виділити торгову марку з безлічі конкурентів і надати їй індивідуальність. У послугу може входити створення унікальних ароматів і продаж устаткування для їх розпилення.
  • Цифровий синоптик і реклама. Показ рекламних роликів на білбордах прекрасно поєднується з інформацією про погоду. Зацікавившись синоптичним прогнозом на завтра, глядач автоматично переглядає і супутню рекламу. Серед тематичних товарів можуть бути: парасолі, сонцезахисні окуляри, косметика для засмаги, одяг для різних сезонів, прохолодні або зігріваючі напої. Такі нові ідеї для бізнесу в Європі дуже популярні, тому що допомагають в кілька разів збільшити охоплення цільової аудиторії.
  • Готель для тварин. Потреба в тимчасовій перетримці з’являється у господарів кішок і собак під час літніх відпусток, проведення ремонту квартири або поїздок у відрядження. Облаштування готелю для чотирилапих позбавить господарів від додаткових хвилювань і допоможе самим тваринам почуватися комфортно. До традиційного списку послуг входить: розміщення домашнього вихованця на проживання, правильне годування, купання та інший догляд (обрізання кігтів, чистка вух і т.п.), вигул, дресирування тощо. Ідеально, якщо власник бізнесу має диплом ветеринара або кінолога. У мегаполісах крім готелю для кішок і собак можна відкрити невеликий пункт перетримки морських свинок, хом’яків, декоративних кроликів і т.п.

Цікаві бізнес ідеї з Європи не перестають дивувати нас своєю креативністю та здатністю помітити актуальні потреби споживачів. Проекти розраховані на різний рівень стартового капіталу, тому кожен починаючий підприємець зможе підібрати ідеальний варіант.

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий