Топ 10 бізнес ідей для стартапу в 2020 році

автор administrator
бизнес стартап 2020

Згідно з офіційною статистикою, на один креативний стартап в Україні припадає близько 300 звичайних ФОПів (фізична особа-підприємець). Сьогодні більшість комерсантів- початківців віддають перевагу перевіреним і традиційним різновидам заробітку. Незважаючи на дуже високу конкуренцію, вони вважають таку діяльність більш надійною. Однак через недовгий час багато хто з них змушений гірко шкодувати про прийняте рішення. Адже свіжа та продумана ідея для стартапу в 2020 році має відмінні шанси принести непоганий прибуток! Істотною перевагою тут є відсутність конкуренції, яка згубила не один традиційний бізнес.

Серед найактуальніших варіантів відкриття власної справи можна виділити наступні:

  1. Інноваційна пісочниця. Нова інтерпретація всенародно улюбленої дошки з підсвіткою для малювання піском. Сучасні розробники пропонують інтерактивний варіант цієї популярної розваги. Робота інноваційної пісочниці регулюється за допомогою сучасного програмного забезпечення, проектора та сканера. При створенні різних фігур з піску перед поглядом «скульптора» виводиться об’ємне кольорове зображення, відповідне до створюваного ландшафту. Наприклад, при створенні невеликої піщаної гірки над нею буде підніматися значна голографічна гора. Якщо зробити в піску невелику канавку, тут же «потече» віртуальна річка тощо. Інтерактивних режимів – безліч.
  2. Свята в стилі Ukrainian. З кожним роком все більше людей звертаються до народних традицій. Проведення вечірки, Дня народження або навіть весілля в національному стилі – прекрасний варіант стартап ідеї для малого бізнесу. Самобутності урочистостям нададуть автентичні народні ритуали, пісні і танці, а також – костюми. В якості доповнення можна продавати невеликі українські сувеніри на пам’ять про незвичайне свято.
  3. Фотостудія для тварин. Створення тематичних фотосесій для господарів і їх чотирилапих друзів користується заслуженою популярністю. У своїй колекції незвичайному фотографу бажано мати: меблі для кішок і собак, одяг, різні аксесуари (іграшки, пластикові кісточки і т.п.), гойдалки, будиночки. Крім реквізиту та якісної фотокамери майстру необхідно знати ази психології поведінки тварин і вміти їх застосовувати на практиці. Це відмінна ідея для стартапу навіть в маленькому місті, не кажучи вже про мегаполіс, адже своїх домашніх вихованців обожнюють всі.
  4. Продаж крафтового пива. Утримання великої пивоварні вимагає значних фінансових вкладень. А ось виготовлення домашнього пива в малих обсягах під силу будь-якому підприємцеві. У списку популярних напоїв: квас, узвар, мед, перцівка. Іншим варіантом даної версії є реалізація елітного пива, яке було придбано в приватних броварнях.
  5. LED-анімація колес. Монтаж на велосипедні колеса спеціальної підсвітки допомагає створити при їзді дивовижні картини. Управління налаштуваннями здійснюється за допомогою смартфону. Окрім широкого вибору готових зображень можна завантажити власний варіант картинки або надпису. Цінність даної стартап ідеї для малого бізнесу є об’єктивно значною, адже «велосипедні картинки» можна використовувати для реклами великих компаній. Залишити без уваги такий велосипед буде неможливо!
  6. Допомога рибалкам. Жителі прибережних районів можуть отримувати непоганий прибуток від продажу товарів для рибної ловлі: запасних снастей, черв’яків і інших підкормок. За словами очевидців, неабияким попитом у заїжджих рибалок користуються міцні напої та пиріжки, а також … теплі шкарпетки. Всім, хто хоча б раз був на рибалці, даний асортимент зрозумілий. Додатковий вид прибутку – брати на буксир застряглі авто.
  7. Школа програмування. Недорога ідея для стартапу it, яка користується попитом в багатьох країнах світу. Навчання дітей відбувається у невимушеній, ігровій формі. Вік відвідувачів курсів – від 5 до 17 років. Таке навчання стане прекрасною альтернативою стандартному уроку інформатики та допоможе дитині зацікавитися даною наукою. Не секрет, що багато сучасних батьків пов’язують майбутнє своїх дітей саме з it сферою. Попит в такій послузі сьогодні набагато перевищує пропозицію.
  8. Дропшиппінг: продавець-посередник. У сучасному світі можна займатися продажами, навіть особисто не володіючи товаром. Це перевірений на практиці варіант ідеї для бізнесу без стартового капіталу. Все, що необхідно майстру дропшиппінга – це надання посередницьких послуг, тобто «звести разом» покупця і продавця. Після збору замовлень всі вони передаються безпосередньому продавцеві, який від вашого імені відправляє товари покупцям.
  9. Аудит тепловтрат. Висока вартість енергоносів мотивує громадян і керівників підприємств до пошуку шляхів мінімізації витрат теплоенергії. Для проведення грамотного аудиту знадобляться профільні знання, а також – придбання спеціального пристрою для контролю витоку тепла. Ідеально, якщо ви маєте освіту в сфері інженерії або енергетики.
  10. Smart Restaurant. В основу бізнес ідеї для стартапу покладено принцип здорового способу життя та індивідуального підходу до клієнта. Для власників кафе і ресторанів починаючий підприємець може розробити мобільний додаток для підрахунку калорій. Перед замовленням обіду або вечері відвідувач бачить калорійність кожної страви і на основі отриманої інформації здійснює свій вибір. У Сполучених Штатах Америки, Швейцарії, Великобританії та ряді інших країн «розумні ресторани» є частиною загальнонаціональної стратегії правильного харчування.

Практика свідчить: кращі бізнес ідеї для стартапів в більшості своїй народжуються спонтанно та приходять як одкровення. Щоправда, для цього підприємцеві потрібно бути уважним і частіше замислюватися про потреби оточуючих людей. Поставивши себе на місце іншого, ви зможете правильно відшукати актуальний комерційний напрямок і зайняти вільну нішу на ринку послуг.

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий