Ідеї для власного виробництва в 2020 році

автор administrator
производство в 2020 году

Бізнес ідеї: виробництво на 2020 рік

Сьогодні нестандартні та рентабельні ідеї для виробництва на дому цінуються «на вагу золота». Відкриття власного бізнесу допомагає підприємцю заощадити на оренді приміщення та використати кошти на придбання матеріалів або рекламу. Незаперечною перевагою є мінімальний стартовий капітал для запуску проекту, що принципово важливо для більшості комерсантів- початківців. Поступово маленький цех можна трансформувати, докупити обладнання і розширити асортимент.

Перед втіленням бізнес ідеї для початківців у виробництво, необхідно вивчити потреби покупців і рівень попиту на товари та послуги. Іншим важливим аспектом є аналіз рівню конкурентності в даному сегменті і порівняння його зі своєю конкурентоспроможністю. У чому ваші «плюси та мінуси» в порівнянні з іншими підприємцями? Що змусить потенційного покупця зробити вибір на вашу користь? Як буде відбуватися спілкування з цільовою аудиторією? Ці та безліч подібних питань бізнесмен повинен задати собі ще на старті проекту, коли існує максимальна можливість коригування обраної стратегії.

Пропонуємо вам бізнес ідеї малого виробництва, актуальність яких для українського ринку вже підтверджена позитивним досвідом наших співвітчизників.

  • Вірменський лаваш. Східний прісний хліб користується великою популярністю серед українців. У сухому вигляді тонкі коржі можуть довго зберігатися без втрати первинних властивостей, а в свіжому – розбираються зі столу першими. Тісто для приготування лаваша готується з найпростіших і недорогих інгредієнтів. Для випічки можна використовувати традиційний тандир або ж сучасне обладнання (автоматизовану лінію, піч-тунель). В якості додаткової послуги рекомендуємо доставку готових коржів замовникам, продаж східних соусів і напоїв.
  • Лего-цегла. При наявності певного стартового капіталу можна організувати невелике виробництво в гаражі. Ідея виготовлення лего-цегли сьогодні дуже актуальна. Його особлива форма сприяє підвищенню міцності конструкції, адже спеціальні отвори та виступи виконують роль своєрідного «замку». Для старту проекту необхідно придбати спеціальний верстат (механічний прес) і матрицю. Як аналог може бути використано більш дороге електричне обладнання. Суміш складається з цементу, глини та піску. За бажанням вносять спеціальні добавки, які нададуть готовому продукту додаткові експлуатаційні характеристики.
  • Футболки з розписом. Одяг з прінтами завжди буде цінуватися за оригінальність, яскравість і креатив. Для створення авторських зображень потрібно трошки фантазії, верстат для друку на тканині та власне самі футболки. Більш бюджетним варіантом бізнес ідеї виробництва на дому стане ручний розпис одягу. На сучасному ринку пропонується великий вибір фарб для тканини, за допомогою яких можна створювати справжні шедеври! Для достатнього охоплення аудиторії рекомендується заздалегідь запастися тематичними виробами – розписати футболки або кепки до Дня міста, Дня закоханих, Нового року. Вдалим рішенням стане прикрашання корпоративного одягу в якості подарунка співробітникам підприємства або ексклюзивні сімейні серії.
  • Алюмінієві жалюзі. Для відкриття бізнесу необхідно придбати спеціальний верстат, а також матеріали. Найбільш маловитратними вважається виготовлення горизонтальних і вертикальних алюмінієвих жалюзі. Для їх збирання потрібні тільки ламелі, які з’єднуються із застосуванням ручних інструментів. При неможливості купити верстат можна здійснювати оптову закупку готових планок в іншого виробника (проте відшукати таких на вигідних умовах не так-то просто). В якості додаткової послуги рекомендується запропонувати клієнтам установку придбаних жалюзі.
  • Дерев’яні іграшки. Екологічна безпека та натуральність – одні з головних критеріїв, які батьки пред’являють до іграшок малюка. Деревина є одним з найбільш екологічних матеріалів, який приємний на дотик і не викликає алергії. Це нескладна бізнес ідея малого виробництва, для втілення якої можна обмежитися мінімальним набором ручних інструментів, фарбами та лаком на водній основі. Якщо підприємець-початківець має у своєму розпорядженні деревообробне обладнання, це значно прискорить процес.
  • Ексклюзивні ножі. Знайти якісний ніж за розумною вартістю – завдання не з легких. Саме тому такий стартап буде гарантовано затребуваний. Для більшості майстрів, що займаються виготовленням даного виду продукції, їх заняття є хобі. Низький рівень конкуренції та високий попит створюють сприятливі можливості для реалізації проекту. Залежно від функціонального призначення та будови виділяють 8 основних категорій ножів: бойові, мисливські, туристичні, кухонні, спеціальні, бівучні, спортивні, столові. Кожний вид виготовляється з відповідної марки стали. Вироби можуть носити як утилітарне призначення, так і продаватися для колекцій.
  • Натуральні креми та лосьйони. Промислова косметика розрахована на тривале зберігання, тому містить стабілізатори. Такий інгредієнт має на шкіру негативний вплив, тому справжні шанувальники здорового способу життя намагаються уникати магазинних продуктів. Крафтова косметика виготовлена ​​з натуральних компонентів. Вона цінується багатьма і нітрохи не поступається за своєю ефективністю багатьом промисловим зразкам. Варіаціями даної бізнес ідеї є виробництво не тільки універсальних, але й спеціалізованих продуктів. Це косметика для дитячої або ослабленої шкіри, лікувальні креми від висипань або зморшок і т.п.

Розвиток власної справи піде більш швидко та злагоджено при створенні професійної команди. Група однодумців допоможе вам впоратися з фізичними навантаженнями і багатозадачністю, підтримає мудрою порадою і просто промовить в потрібний момент: «Я в тебе вірю!». Саме ці слова іноді виявляються вирішальними на шляху до успіху.

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий