Де шукати інвестора для свого бізнесу чи проекту?

автор administrator
Где найти инвестора

Якщо ви потратили до цієї статті і шукаєте інвестора, то, звичайно, у вас вже є готовий бізнес-план? І якщо це не так, ми рекомендуємо натиснути на посилання тут і прочитати нашу статтю, як написати короткий бізнес-план.

Давайте не будемо вас томити очікуваннями , ось перший пункт:

  1. Інвесторські чати в телеграмі і вайбер. У таких чатах ви можете написати безпосередньо інвестору про ваші бізнес-ідеї. У таких чатах в основному сидять досвідчені інвестори, і вам краще не обманювати їх, коли ви пишете пропозиції. В іншому випадку, ви будете швидко розкриті і вас видалять з чату, писати як є. Найпростіший спосіб залучити інвестора до інвестування, це найвність інвестицій в ваш бізнес вашими особистими коштами, навіть 500 долларів – це також інвестиція, а разом з потраченим вашим часом дуже велика. Інвестор зрозуміє, що у вас є серйозні наміри. Навіть якщо ви не знайшли інвестора, вам, безумовно, допоможуть порадами та джерела, звідки можна отримати інформацію про ваш бізнес для його подальшого розвитку.
  2. Клуби для інвесторів, зараз їх багато. Ви повинні просто зайти Google, і ви можете дуже легко знайти десятки таких клубів за інтересами. В клуб попасти не легко. На відміну від чатів, ви повинні мати хороший бізнес-план, який враховує всі ризики. Побудувати бізнес-модель і протестувати його на реальному ринку, в іншому випадку ви не будете навіть запрошені на зустріч, де ви можете показати свій бізнес-план і зробити ваш бізнес ідеєю реальністью.
  3. Ви можете позичити гроші у своїх родичів або закласти квартиру в банк, автомобіль. Якщо ці кошти недостатньо, то потім зверніться до інвесторів, але необхідно почати бізнес. Маючи успішний старт бізнесу, навіть з негативним балансом, але з перспективою зростання інвестор інвестує у вашу бізнес-ідею.
  4. Подати заявку на грант від державних програм підтримки. Зараз держава почала підтримувати стартапи підприємців.
  5. Якщо у вас є класна ідея, пишіть в коментарях під цим постом свою ідею і свої контакти.Я як автор цієї статті,  знаю інвесторів, і я зможу передати вашу ідею безпосередньо потенційним інвесторам, і не залишу вас без зворотнього зв’язку з вашою ідеєю. Пишіть, я обов’язково дам вам відповідь на ваші питання і ідеї.
0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий