Бізнес ідеї на дому для жінок актуальні на 2020 рік

автор administrator
женские бизнес идеи

Сучасний світ стає все більш мобільним і креативним, відходячи від традиційних способів заробітку. З кожним роком все більше українців приймають рішення відкрити власне виробництво або йдуть у фріланс. Бізнес ідеї 2020 для жінок не перестають дивувати своєю оригінальністю та нестандартним підходом до боротьби за місце на грошовому Олімпі. Деякі з вдалих українських стартапів є результатом переосмислення та повторення досвіду західних «сестер по бізнесу», а деякі – унікальними знахідками творчих особистостей.

За словами психологів, для успішної реалізації проекту необхідно враховувати природні таланти людини та її схильності. Одним більше до душі майструвати і створювати щось власними руками, інші віддають перевагу інтелектуальній діяльності. Пропонуємо вам найновіші варіанти стартапів для Олен Прекрасних і Василіс Премудрих.

Бізнес для рукодільниць

Умілі руки в поєднанні з нестримною фантазією – ось головний секрет успіху багатьох сучасних майстринь. Перед тим, як відкрити власну справу, необхідно вивчити потенційні запити ринку та співвіднести їх зі своїми талантами. Як показує досвід багатьох, відкрити бізнес можна при мінімальному стартовому капіталі.

  • Кавові портрети. Це незвичайна техніка портретного живопису на картоні або ватмані, перевагою якої є економічність і оригінальний результат. Для втілення ідеї не потрібно придбання дорогих витратних матеріалів. Зображення наноситься розчином кави, а після висихання оформляється в красиву рамку. Така картина виділяє вишуканий аромат натуральної кави і стане чудовим подарунком кавоманам. До того ж це – недорогий і природний «ароматизатор» приміщення. Окрім портретів можна експериментувати з різними жанрами, від пейзажу до натюрморту.
  • Продаж екзотичних квітів. Всупереч існуючій думці, не всі рідкісні види рослин потребують особливих умов утримання. Багато з них зовсім невибагливі в догляді. Головне – обзавестися «посівним матеріалом» і подбати про рекламу. Це простий і доступний багатьом домашній бізнес. Ідеєю для жінок, які заробляють своїми руками, може стати виготовлення крафтових квіткових горщиків і кашпо.
  • Прокат авторського одягу. Прокатом звичайних суконь зараз нікого не здивуєш. Але якщо мова йде про авторські роботи, даний стартап набуває набагато більшої конкурентоспроможності. Не кожна дівчина здатна придбати розкішну вишиванку або стильну вечірню сукню, та й нагода «вигуляти» таке вбрання трапляється не часто. Однак за втілення мрії стати королевою корпоративного свята або ювілею багато дам готові платити солідні суми. Це маленький бізнес на дому, ідея якого для жінок стане додатковою та безкоштовною рекламою власного хендмейду.
  • Виготовлення бізібордов. Назва походить від двох англійських слів – «зайнятий» і «дошка». Бізіборди – це стенди або дошки з найрізноманітнішими предметами (вимикачі, замки, дзвіночки, застібки і т.п.). Вони допоможуть не тільки розвинути дрібну моторику рук малюків і тренувати уважність дитини. Це прекрасна можливість відвернути дитину від потенційно небезпечних предметів в кімнаті, запропонувавши гідну альтернативу. Комплектація бізібордов залежить виключно від фантазії майстра та його фінансових можливостей.

Бізнес для інтелектуалок

Як і належить особистостям з розвиненим мисленням, вони невтомно вдосконалюють свій невеликий бізнес на дому. Ідеї ​​для жінок в даній сфері розраховані на різну цільову аудиторію, від дітей-дошкільнят до пенсіонерів.

  • Наукові шоу. Видовищні експерименти сподобаються і дітям, і дорослим. Вони викличуть бурю яскравих емоцій і подив, а також мотивують дитину до вивчення хімії та фізики. Це прекрасний варіант для дитячих вечірок, корпоративних свят із запрошенням аніматорів, виступів на шкільних вечорах і ранка у дитсадках. Для створення яскравого іміджу ведучої підійде образ Феї, Королеви Хімії або всенародно улюблених Фіксиків.
  • Психологічний салон. Для його відкриття не обов’язково бути дипломованим фахівцем в області психоаналізу чи психології. Адже іноді дружнє спілкування з мудрою людиною є набагато кориснішим, ніж годинник психоаналізу на кушетці байдужого професіонала. Створення жіночого клубу допоможе багатьом знайти однодумців і разом боротися з психологічними проблемами. Початком бізнесу стане відкриття тематичних форумів в мережі і підбір гостей для майбутнього салону. Альтернативою може стати: літературний салон, клуб для активних пенсіонерів, клуб дачників або кулінарів т.п. Зібравшись разом, можна спілкуватися на актуальні теми і ділитися своїми фірмовими стравами, насінням рідкісних рослин і т.п.
  • Ментальна арифметика. Це бізнес на дому для жінок, ідеї якого трансформовані з далекого минулого. Для розвитку математичних навичок і логічного мислення у дошкільнят використовуються старовинні рахівниці абак. Вони являють собою дерев’яну (в сучасній інтерпретації – пластикову) дошку з заглибленнями, в яких знаходяться камінці. Тренування з арабськими рахівницями допоможе дитині не тільки швидко оперувати з найпростішими арифметичними діями, але навіть ділити та множити шестизначні цифри подумки.
  • Кабінет ароматерапії. Лікування натуральними засобами стає все більш актуальним. Облаштувавши будинку «соляну печеру» або кімнату ароматерапії, можна швидко знайти клієнтів, адже позбутися від недуг за помірну плату мріють всі. Це маловитратний бізнес в приватному будинку, ідея якого для жінок стане чарівною паличкою. Ідеально, якщо ви володієте базовою медичною освітою. Для початку стартапу необхідно глибоко вивчити сферу ароматерапії, підібрати екстрактивні комбінації та придбати спеціальний апарат – аромадіффузор. В якості додаткового обладнання можна купити соляну лампу, набір аплікаторів і т.п.

Жорстка конкуренція на ринках праці мотивує наших співвітчизниць розвивати малий бізнес на дому. Ідеї ​​для жінок відрізняються творчим підходом, мінімальними вимогами до стартового капіталу та можливістю самостійно будувати графік спілкування з клієнтами. Початок відкриття власної справи для багатьох пов’язаний з перебуванням у відпустці по догляду за малюком, що вносить суттєві корективи в робочий графік. Саме тому дівчата намагаються вибирати варіанти з гнучкими умовами і це їм чудово вдається!

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий