Бізнес ідеї для чоловіків на дому в 2020 році

автор administrator
идеи мужского бизнеса на дому

Домашній бізнес для чоловіків

Бізнес ідеї на дому для чоловіків 2020 не втомлюють дивувати своєю оригінальністю. Українці вже не прагнуть працювати «на дядю» або ж приречено тягнути існування «офісного планктону». Можливість самостійного планування робочого часу, вибору розцінок на власні послуги, відносна простота багатьох стартапів – ці та інші переваги мотивують чоловіків на організацію надомного бізнесу. У нашій країні самозайнятість знаходить фінансову підтримку і на державному рівні (подробиці можна дізнатися в місцевому центрі зайнятості). За словами успішних підприємців, сила креативу нашого народу є набагато вищою у порівнянні з реальним рівнем конкуренції. Це відкриває реальні перспективи для пошуку власної комерційної ніші на ринку надання послуг… навіть, якщо спочатку вона буде невеликою.

Ідеї ​​простого бізнесу для чоловіків

Чимало стартапів не вимагають від початківців значних фінансових вкладень. Для їх реалізації достатньо володіння певними навичками та мінімальною матеріальною базою.

  • Послуги консультанта. Бухгалтерські послуги та вирішення правових питань, ремонт автомобілів і декоративне оздоблення приміщень, утримання породистих собак і IT – в кожній з цих та інших сфер потрібні грамотні консультанти. З часом все більше компаній переходять на аутсорсинг, вважаючи за краще залучати сторонніх фахівців для вирішення епізодичних завдань. Вартість їхніх послуг є набагато дешевшою в порівнянні з загальною сумою утримання штатного працівника (зарплата, відпускні, лікарняні, податки). Це одна з найбільш маловитратних ідей бізнесу для чоловіків, які мають кваліфікацію у затребуваній області.
  • Оренда автомобілю. Власникам солідних або оригінальних авто доля надає унікальне джерело стабільного доходу. Це може бути обслуговування весіль, святкових заходів, трансфер почесних гостей з аеропорту і т.п. Популярністю користуються не тільки елітні машини преміум-класу, але й милі ретро-авто з вдалим тюнінгом, а також – «залізні коні» з вишуканою аерографією на капоті. Все, що знадобиться бізнесмену – придбати весільну атрибутику та періодично поповнювати запас видаткових матеріалів (стрічки, повітряні кульки і т.п.).
  • Подарункова поліграфія. Наявність персонального комп’ютера та якісного лазерного принтеру є непоганою основою для виготовлення сувенірної та подарункової продукції. Безумовно, ваші навички володіння комп’ютером і знання популярних графічних програм (Photoshop, CorelDraw, Inkscape) повинні бути на рівні. До асортименту можуть входити подарункові постери, листівки, брошури, стилізовані портрети і т.п. Як варіант можна виготовляти копії світових шедеврів і красиво оформлювати їх в рамки. Крім перерахованого обладнання початківцю-поліграфісту знадобиться спеціальний різак і ламинатор. У деяких випадках замовляти ламінування зручніше в місцевих друкарнях.
  • Меблі для кішок. Нескладний бізнес на дому, який відрізняється завидною різноманітністю шляхів реалізації. В залежності від ваших навичок і наявного обладнання, можна виготовляти як прості підстилки і матраци, так і будиночки для домашніх улюбленців (м’які та з жорстким каркасом). Високою популярністю користуються меблі для кішок – диванчики, лабіринти, смуги перешкод, переносні кошики і т.п. Придбана задешево б\в шафа може бути успішно перероблена на комод-ліжко для кішки та принесе вам непоганий прибуток. У списку потенційних замовників: власники домашніх тварин, ветаптеки, спеціалізовані магазини.
Бизнес идея в гараже

Бизнес идея в гараже

Варіанти невеликого виробництва

Дані різновиди бізнесу вимагають певних фінансових вкладень, однак і віддача від них приємно здивує початківця-комерсанта. Багато проектів надійніше реалізовувати невеликий дружною командою з 2-3 чоловік.

  • Виготовлення парників і теплиць. Серед дачників популярні найрізноманітніші види теплиць і парників, від засклених і полікарбонатних конструкцій до простих арок (з покриттям плівкою або агроволокном). Каркас може бути виготовлений з металу, деревини або навіть ПВХ труб. Найбільш затребуваними є конструкції прямокутних і напівкруглих форм, проте зустрічаються й інші. Варіація даної ідеї для чоловіків – виробництво тари та пристосувань для компактного зберігання інвентарю та врожаю. Це можуть бути ящики і перфоровані короби, планки для підвішування ручного інструментарію, багатоярусні коробки для насіння тощо.
  • Створення 3D пазлів. Один з найновіших видів бізнесу на дому. Ідеї ​​для чоловіків в розвитку даного напрямку не обмежуються копіюванням продукції відомих брендів. Пазли можна створювати з деревини, картону та пластику. Готові вироби можуть бути статичні або рухатися. Крім традиційних монохромних відтінків рекомендується виготовляти яскраві, барвисті вироби. Для реалізації проекту знадобиться придбання високоточного лазерного «лобзика» (різака), з можливістю комп’ютерного програмування. Принципово важливо придбати хороший матеріал, який буде відрізнятися міцністю і не розшаровуватися.
  • «Біотуалет» для свиней. Мається на увазі глибока ферментаційна підстилка, поява якої викликала справжній фурор серед західних фермерів. До тришарової рослинної підстилки для домашньої худоби або птиці додаються спеціальні кисломолочні бактерії. Мікроорганізми переробляють відходи життєдіяльності, виділяючи тепло. Це допомагає завжди утримувати приміщення в теплоті і чистоті, позбутися від неприємного запаху і рідше проводити прибирання. Деякі ферментовані підстилки прослужать кілька років! Відпрацьоване покриття являє собою готовий компост. Для початку такого бізнесу на дому для чоловіків необхідно запастися соломою, тирсою, торфом і, звичайно ж, «чарівними» бактеріями.

Крім описаних існує безліч інших нестандартних рішень для успішного старту власної справи. А чи будуть це вишукані поїздки на ретро-авто або ж виготовлення підстилки для фермерської хрюши – вирішувати вам. Головне, правильно визначитися з цільовою аудиторією та об’єктивно оцінити свої можливості.

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий