Бізнес ідеї 2020 року з мінімальними вкладеннями інвестицій в мегаполіс

автор administrator
бизнес с минимальным вложением

Ідеї ​​для бізнесу з нуля з мінімальними вкладеннями користуються великою популярністю не тільки як заповітний ключ для тих, хто вирішив відкрити власну справу. Це – унікальний шанс розширення своїх комерційних можливостей за рахунок запуску нових, оригінальних проектів. Невеликий, але стабільний прибуток може стати непоганою підмогою для вже існуючого невеликого бізнесу. Згодом скромний стартап можна вдосконалити, розширюючи клієнтську базу та додаючи нові види суміжних послуг.

Не секрет, що підприємництво в мегаполісах і провінційних містечках має певні особливості. Це і підбір цільової аудиторії, і можливості розміщення реклами, і наявність конкурентів. В даній статті пропонуються найпростіші ідеї для стартапу з мінімальними вкладеннями для великого міста. При бажанні та творчому підході багато пропозицій з цієї групи можна реалізувати практично де завгодно, проте на початковому етапі краще не ускладнювати собі шлях до успіху й обрати найбільш простий варіант.

Для комерсантів-новачків велике місто має ряд незаперечних переваг: динамічність, можливість повноцінного охоплення потенційної аудиторії, високий рівень платоспроможності потенційних клієнтів. Нові, креативні починання тут мають більше шансів на успішну реалізацію. В той же час численні перевірені та «надійні» ідеї для стартапу з мінімальними вкладеннями тут вже хтось встиг реалізувати до Вас. Причому не тільки реалізувати, а й досягти певного рівню сервісу та створити популярний бренд … Конкурувати з яким буде маловідомій «людині з народу» досить непросто. Разом з тим навіть у звичній ідеї можна відшукати оригінальну інтерпретацію, якщо дещо змістити акценти або додати невеликі деталі.

Серед ідей для бізнесу з мінімальними вкладеннями можуть бути наступні:

  • Костюмований велокур’єр. Послугами велокур’єрів мало кого здивуєш у наш час. У кожному мегаполісі відкрито по декілька спеціалізованих фірм, а в багатьох великих компаніях працює власний штат «гінців на колесах». Для того, щоб виділитися з натовпу конкурентів, необхідно створити привабливий образ. Це може бути юна Квіткова Фея – дівчина у спокусливій сукні на стильному ретро-велосипеді. Вона займається доставкою святкових букетів для коханих людей та артистично передає їм найкращі побажання. Або мобільний Кухар з бізнес-ленчем, або ж Доктор Айболить, який за лічені хвилини привезе необхідні ліки в офіс для зайнятого працівника.
  • Персональний «жироспалювач». Людям, яким вдалося побороти зайву вагу, доля надає унікальний варіант ідеї стартапу з мінімальними вкладеннями. Ваш особистий приклад слугує переконливим доказом, а фото «до» та «після» є набагато красномовнішими від багатьох слів. Персональний тренер – мрія багатьох, хто займається корекцією ваги. Оплатити індивідуальні консультації в елітних лікувальних центрах або замовити персональні тренування у гуру фітнесу фінансово доступно для обраних. Але ж потенційних клієнтів із зайвою вагою набагато більше! До списку послуг може входити: складання меню, доставка «корисної їжі» в офіс або додому замовнику, психологічна підтримка, допомога в підборі гардеробу, боротьбі з розтяжками та іншими косметичними вадами тощо.
  • Квітковий притулок. Непоганий варіант бізнес ідеї з мінімальними витратами – послуга з розміщення кімнатних квітів. Дана проблема стає дуже актуальною в період літніх відпусток і новорічних свят, коли багато українців їдуть на відпочинок. Далеко не кожен з них охоче залишить ключ сусідові або обтяжить проханням родичів, які проживають на іншому краю мегаполісу. А ось викликати авто або самостійно підвести улюблені рослини в Притулок для Квітів не потребує багато часу. Поступово до переліку послуг можна включити лікування «зелених улюбленців» з виїздом додому, створення спеціальних кліматичних умов для перетримки різних видів рослин (з підбором рівню освітлення, внесенням добрив, заміною ґрунту і т.п.).
  • Пересувний мотузковий парк. Витрати з придбання відповідного обладнання будуть відносно невеликими. Особливістю даної ідеї бізнесу з мінімальним вкладенням є цілковита свобода вибору. Не обов’язково одразу купувати дорогі конструкції. Для початку цілком реально обійтися кількома компактними моделями канатних доріжок і дачними мотузковими гойдалками. Для діточок зі «спальних» мікрорайонів, в яких відсутні дитячі майданчики та інші розваги, поява мотузкового парку стане подією літа! Істотною перевагою є простота монтажу та мобільність конструкції.
  • Мехенді: візерунки на шкірі. Прекрасна ідея бізнесу на дому з мінімальними вкладеннями для тих, хто володіє здібностями до малювання. Прикрашання шкіри вишуканим розписом із хни – стародавнє мистецтво Сходу, яке набуває популярності і в Україні. Це беззаперечний тренд останніх років, який є актуальним для широкої цільової аудиторії. Даний варіант підійде і в якості бізнес ідеї для маленького міста з мінімальними вкладеннями. Особливо, якщо мова йде про населений пункт з великим людським потоком. У пріоритеті – міста з залізничними та автостанціями, знаними туристичними об’єктами, курортні населені пункти.

Початок власної маленької справи – процес творчий і, безумовно, більш безпечний у порівнянні з побудовою великої комерційної імперії. Фінансові ризики тут зведені до мінімуму, що досить важливо для починаючих бізнесменів без досвіду. Не варто зневажливо дивитися на свій маленький стартап як на можливість «просто не померти з голоду». Знамениті історії багатьох мільйонерів починалися саме зі створення скромного, домашнього продукту – баночки натурального крему, зручної швабри для миття підлоги або ж смачного пиріжка з незвичайною начинкою. Незалежно від змісту бізнес ідеї з мінімальним стартовим капіталом, у всьому необхідна наполегливість і творчий підхід!

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий