Бізнес ідея: виготовлення пивних букетів

автор administrator
Пивной букет как бизнес идея

Ідея виготовлення пивних букетів є цікавим перспективним і прибутковим бізнесом. Мінімальні вкладення, реалізація фантазій і вміння працювати вдома додають йому ще більше переваг. Варто також відзначити, що пивні букети не такі як загальний вид продукту, як приклад букетів з цукерок або традиційних квіткових композицій. Тому можна сміливо пробувати себе в цій ніші.

Є багато причин для подарунків і свят в житті. Часто ви ламаєте голову, що було б цікаво подарувати вашому коханому, у якого є все. Букети підійдуть колезі, брату, свахі, чоловікові і т.д. букет з ковбасок на шпажках, загорнутий у ремісничий папір і доповнюється темним пивом-виглядає шикарно, брутально і стильно. Такий подарунок не може, не сподобатися.

З чого почати?

Краще відкрити цей бізнес в містах з населенням не менше 70-100 тисяч. населення. Невеликі міста-низькі зарплати, не дадуть вам необхідної кількості замовлень. Що найцікавіше, є ще міста, де такі букети не продаються взагалі. Якщо ви творча особистість і хочете розвиватися самостійно, спробуйте. Ви не ризикуєте втратити великі кошти. Адже для початку такої роботи вам будуть потрібні кошти тільки на один букет. Це близько $20-40, залежить від наповнення букета. Але ви завжди можете взяти предоплату з клієнта.

Робіть нішовий сайт, такий який буде показуватися тільки користувачам інтернету які проживають в цьому місті. Ви можете скопіювати сайт декілька разів, щоб збільшити аудиторію і географію вашого бізнесу.

Перш ніж почати, перегляньте роботу конкурентів, проаналізуйте їх рентабельність. Візьміть щось для себе. Подивіться  безкоштовне відео з YouTube, згодом коли зробите перші продажі пройдіть і платні онлайн-школи, відвідайте тематичні семінари. Так що ви завжди були на плаву, і могли запропонувати щось нове вашому клієнту.

Подумайте про свої дії, виділіть робоче місце. Обов’язково створюйте сторінки в соціальних мережах, розміщуйте оголошення на дошках. З часом можна витратити і на рекламу. Ваша перша рекламна кампанія буде «Сарафан» радіо і конкурси з подарунками. Ось як приходять перші клієнти.

Реєстрація бізнесу. Орендувати офіс.

По-перше, багато умільці працюють вдома, не беручи приміщення в оренду і не оформляючи приватного підприємця. Але якщо ваш бізнес починає давати хороший дохід, і ви створите кілька букетів в день, вам все одно доведеться зареєструвати ФОП. Що стосується оренди, то для такої діяльності достатньо місця в 10 кВ.м. Насправді вам необхідний письмовий стіл для роботи, стелаж для виробів і готової продукції. З плином часу, ви можете відкрити шоурум.

Не рекомендується робити букети наперед, без замовлення, якщо ви працюєте з їжею. Наприклад, нарізаний сир буде вивітрюватися. Закупівлю продуктів також краще роботи на основі замовлень, з урахуванням термінів придатності продукції.

Види букетів. А що хоче Замовник?

Сама технологія створення бджолиних букетів досить проста. Майже кожен зможе впоратися з таким випадком. Інша справа, нота уяви, цедра, гумор і наповнення. Є майстри, які створюють шикарні композиції на Середній чек. Основу букета з презентаційного флакона елітного алкоголю або ремісничого пива доповнюють різні закуски: м’ясо копчене, Морська риба, чіпси, лимон і т. д.

Є три основні напрямки:

  • М’ясо-копчене (Сири і сосиски). У вигляді елементів декору додають лимон, горіхи, багети, оливки;
  • Риба-потрапляє в пиво (лящ, вобл, чехуня). Риба може бути копченим або засушенной. Як доповнення лимон, горіхи, фісташки.
  • Морепродукти-основа устриці, мідії, раки, креветки, омари і т. д. доповнення -сири, лимон, спеції. Алкоголь підбирається замовником.

Дуже часто в композиції додають дерев’яні слова фігурки.

Заробіток

Маючи скелет клієнтської бази в день, ви можете самостійно оформити від 5 до 15 букетів. Рентабельність одного продукту досягає 70-100%. Головне, правильно розрахувати все.

Не розраховуйте на постійний оборот 15 букетів в день. Пік буде у святкові дні-новий рік, день Святого Валентина, 23 лютого і т. д. між ними дні народження, ювілеї, весілля.

Якщо ви готові розвиватися і наймати команду, можна збільшити перелік послуг, додавши Букети з цукерок і фруктів.

0 комментарий
0

Related Posts

Оставить комментарий