25 прибуткових напрямків бізнесу в сфері освіти в 2020 році

автор administrator
25 напрямків бізнесу

Освітню сферу можна вважати неораним полем для бізнесу. Варіантів для заробітку існує багато, конкуренція мінімальна, а державні заклади освіти не задовольняють потреби в якісних послугах. У цьому огляді ми зібрали для вас трендові напрямки бізнесу для старту в освітній сфері.

Дитячий центр

Дитячі розвиваючі клуби – це один з найбільш трендових напрямків в бізнесі на позашкільній освіті.  Основне джерело доходу формується за рахунок оплати занять батьками, які проживають у великих містах країни та бажають запропонувати все найкраще своїй дитині. При налагодженій роботі розвиваючі центри можуть досить непогано заробляти.

Студія дитячої творчості в ТЦ

Відкрити невелику студію дитячої творчості в форматі острівця в торговому центрі можна за помірну суму. Подібні студії дозволяють батькам залишити дітей під наглядом на час вибору покупок. У цей час діти можуть займатися ліпленням з полімерної глини, розфарбовувати фігури з гіпсу, створювати листівки та багато іншого.

Тренінговий центр

Основне завдання – озброїтися ефективними методиками навчання, визначитися з нішею і провести роботу по залученню клієнтів. Прибуток тренерів перевищує 1000 доларів на місяць.

Клуб раннього розвитку дітей

Спеціалізованим напрямком в «дитячій» області можна вважати клуби раннього розвитку. Діяльність даних клубів передбачає заняття для малюків віком всього кілька місяців від народження, а також – їх батьків, під керівництвом досвідчених педагогів. Бажаючому відкрити такий бізнес буде потрібно подбати про освоєння однієї з визнаних міжнародних методик і зняти приміщення в оренду.

Курси китайської мови

Збільшення товарообігу з Китаєм і зростання кількості спільних бізнес-проектів з цією країною актуалізують потребу населення у вивченні китайської мови. Сьогодні китайська мова в Україні вийшла на 5 місце за популярністю після англійської, німецької, французької та польської.

Мовна школа

Загальноосвітні школи в Україні сьогодні не здатні задовольнити попит на якісне навчання іноземним мовам. Саме тому існує чудова нагода відкрити приватні мовні школи.

Курси криптографії

У наше століття цифрових технологій стрімко зростає  необхідність вивчення криптографії, основи якої починають опановувати в форматі ігор. В такому доступному вигляді цю складну науку можна доносити навіть маленьким дітям. Якщо ви розумієтеся на темі, розгляньте ідею організації власних уроків, в яких ви зможете пояснювати всім бажаючим тонкощі кріптовалютної економіки, особливості криптовалюти та блокчейн-технологій.

Перукарні та манікюрні курси

У великому місті можна без надмірних зусиль знайти компанію, яка пропонує навчання перукарів і стилістів. На щастя, сьогодні говорити про високий рівень конкуренції не доводиться. Заробляти на цьому напрямку нерідко можна набагато більше, ніж на самих перукарнях і салонах краси, а величина стартових інвестицій в такий бізнес оцінюється доступними сумами. При організації школи на базі вже працюючого салони краси можна відкрити маленький навчальний заклад і отримувати додатковий прибуток, який стане приємним доповненням до основного виду бізнесу.

Курси виживання

За кордоном користується популярністю такий вид освітнього дозвілля як курси виживання. Всі заняття розподіляються на теоретичну та практичну частини, остання з яких проходить в природних умовах. Учасників курсів навчають наданню першої медичної допомоги, вчать будувати укриття, розводити багаття, добувати воду та їжу далеко від цивілізації. Заснувати такий бізнес можна колишньому військовому, пожежному  або рятувальнику.

Психологічні ігри

На ринку консультаційних послуг активно розвивається новий напрямок – організація психологічних настільних ігор. Граючи в такі ігри, учасники не тільки весело проводять час, але і вчаться знаходити вирішення складних ситуацій, що виникають в реальному житті. Майданчиком для проведення психологічних ігор найчастіше виступає нейтральна територія: орендований зал, офіс, переговорні кімнати, антикафе, класи шкіл і вузів, тренінг-центри. Також гра може проводитися в режимі онлайн. Сам захід зазвичай триває близько 2-3 годин. Вартість варіюється в залежності від розміру міста та авторитету організатора. Цікаво, що почати такий бізнес можна навіть без психологічної освіти.

Дитячий садок на дому

У багатьох нових житлових багатоповерхових районах місцева влада не встигає задовольняти потребу місцевого населення в дитячих садах. У таких місцях затребуваним бізнесом стане організація дитячого садочку на дому. При грамотному веденні бізнесу прибуток від дитячого садка на дому складе 600 -1 000 у.о. на місяць.

Тренінги наосліп

Добровільно позбавити себе зору на кілька годин, днів або навіть тиждень – в наш час за таку послугу замовники готові платити солідні гроші. Потрапляючи в непроглядну темряву, учасники подібного тренінгу повністю позбавляють себе органу чуття, який надає 90% інформації. Однак замість цього їм відкривається багато нового. Звичні зорові шаблони та стереотипи зникають, мова стає більш впевненою, люди починають чути та слухати один одного.

Курси графіті

Безпосередньо графіті зазвичай не приносить прибутку. Інша справа – проведення курсів навчання графіті. Ви можете організувати щось на зразок постійної школи для дітей і підлітків, давати майстер-класи на різноманітних фестивалях і отримувати додатковий прибуток від продажу графіті-фарби, маркерів і іншого. Цікавий спосіб заявити про себе і знайти нову нішу – проведення всіляких соціальних акцій, на кшталт курсів графіті для літніх людей.

Уроки фінансової грамотності

Фінанси та кредит, банківська справа, торгівля – все це поступово та невідворотньо переходить в онлайн. За морально застарілим підручниками готувати фахівців до сучасних реалій дуже складно, тому затребуваним напрямком стали уроки фінансової грамотності. За кордоном вчити дітей в даному напрямку починають зі шкільного віку, пояснюючи, як правильно заводити електронні гаманці, здійснювати безпечні електронні платежі і безлічі інших фінансових премудростей.

Курси інтимної майстерності

Ще кілька років тому бізнес на організації курсів інтимної майстерності вважався дивиною, але сьогодні це вже ні в кого не викликає подиву. Ви можете називатися школою сексу, тренінг-центром «збереження любові та гармонії в родині» або центром сексуальної освіти, але суть буде однаковою – просвітництво людей в області інтимних стосунків. Відкрити такий бізнес можна з мінімальними вкладеннями. Пам’ятайте: з етичних міркувань тренінги завжди поділяються на чоловічі та жіночі, а проводить їх людина тієї ж статі, що і відвідувачі.

Проведення пішохідних екскурсій

Міські пішохідні екскурсії дозволяють туристам глибше занурюватися в історію вулиць, досліджувати об’єкти та уявляти себе учасниками минулих подій. Цікавим напрямком в цій галузі є проведення екскурсій з тематичними міні-виставами.

Курси швидкочитання

Курси швидкочитання – це вдалий варіант заробити для людей, які не тільки здатні швидко читати та визначати суть тексту, але й для менторів. В першу чергу викладач швидкочитання виступає як мотиватор для своїх учнів, якими можуть бути як діти, так і дорослі. Вартість занять зі швидкісного читання буває досить різною і залежати від тривалості занять та авторитету викладача.

Курси підготовки до ЗНО

Підготовка до ЗНО та складання вступних іспитів – це вигідний бізнес-напрямок в освітній сфері. Варіантів для відкриття власної справи тут існує декілька. Можна обмежитися репетиторством, а можна пропонувати повноцінні групові заняття, відкривши школу підготовки до ЗНО. Ви можете надавати послуги самостійно або за франшизою. Затребуваною нішею в даній області є організація онлайн-сервісів з підготовки до іспитів, де прибуток підприємця формується за рахунок продажу платного доступу до сервісу. При цьому сам викладач виявляєть не потрібним: учень працює з електронними тестами.

Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це методика тренування розумових здібностей дітей, яка набирає популярності в останні роки. З її допомогою діти не тільки вчаться легко складати, віднімати, множити та ділити в голові шестизначні цифри, але і розвивають увагу, пам’ять і уяву. Школа ментальної арифметики з одним навчальним класом може приносити власнику понад 700 у.о. чистого прибутку.

Студія малювання піском

Студія малювання піском – це суміш освітнього, розважального, культурного та навіть оздоровчого спрямування (адже малювання піском належить до арт-терапії). Щоб відкрити дитячу студію малювання піском, потрібно не так багато коштів, які окупляться вже за перших півроку.

Курси сомельє

Обов’язковими складовими для організації курсів сомельє є бездоганна майстерність і грамотний маркетинг. Винна культура в Україні стрімко розвивається, тому потреба в такій послузі зростає. Все більше ресторанів шукають співробітників, завданням яких буде проведення дегустацій і консультацій щодо правильного вибору вина відвідувачами.

Курси акторської майстерності

Курси акторської майстерності – це напрямок бізнесу, потреба в якому набагато вище, ніж здається на перший погляд. Вони затребувані не тільки серед акторів і театралів, але й серед людей, що прагнуть підвищити навички управління своїм психологічним станом, тілом і голосом. Також пройти акторські курси рекомендується діловим людям і людям, яким потрібно часто спілкуватися та вести переговори.

Автошкола

Бізнес на підготовці водіїв до складання іспитів при покупці бюджетних автомобілів можна почати з помірної суми. Термін окупності автошкіл в середньому становить близько 2 років. При правильному підході цей вид бізнесу завжди буде затребуваним і прибутковим.

Тренінги в горах

Матінка-природа все частіше починає розглядатися підприємцями як величезний зал для проведення бізнес-тренінгів. За солідні суми власників компаній і пересічних менеджерів возять в екстрим-тури, вчать діяти спільно та досягати гірських вершин, проводячи паралелі з розвитком бізнесу. У перервах між сходженням бізнес-тренер доносить менеджерам про концепції «Блакитного та Червоного Океанів», проводить метафоричні ділові ігри та допомагає побудувати власну «Діаграму Цінностей» або «Карту Успіхів».

Кулінарна школа

При наявності майстерності в кухарській справі можна впевнено замислюватися над перспективами організації кулінарних курсів. Перед тим, як орендувати приміщення та закуповувати якесь обладнання, необхідно поміркувати про стратегії просування нового бізнесу. Для початку можна дати кілька майстер-класів в антикафе, щоб отримати досвід роботи з аудиторією та зворотний зв’язок, обзавестися першими клієнтами та зробити ефектні фотографії.

 

0 комментарий
0

Оставить комментарий